İnteraktif Pazarlama Zirvesi İPZ 2011 21 – 22 Eylülde Düzenlenecek

September 7th, 2011

İnteraktif Pazarlama Zirvesi İPZ 2011 21 – 22 Eylülde Düzenlenecek

Bu yıl, 21-22 Eylül 2011 tarihlerinde, altıncısı düzenlenecek olan İnteraktif Pazarlama Zirvesi (İPZ), ikinci gününde sıra dışı ve genç bir konseptle karşımızda olacak: İPZ Youth 2011. “Sosyal Medya ve Markalar: Markalardan gençlere, gençlerden markalara” konseptli zirvenin ikinci gününde kuralları gençlerin koyması amaçlanmış.

Gençlik iletişim ajansı Youth Republic ile sosyal medya ajansı Digital Youth tarafından tasarlanan ve Dekatlon’un desteğini alan İPZ Youth 2011, Efes Pilsen’in ana sponsorluğuyla ve MMI ve Marketing Türkiye’nin ev sahipliğiyle gerçekleşecek. Zirve boyunca markalar ve gençler, interaktif bir sosyal medya macerası yaşayarak yaratıcı bir şekilde bir araya gelecek. Amaç, markaların yeni gözdesi sosyal medya ve onu en iyi kullanan gençlerin yenilikçi markalara yol göstermesini sağlamak. İPZ Youth 2011, interaktif pazarlamanın yükselen trendi sosyal medya iletişimini tüm yönleriyle gözler önüne sermeyi amaçlıyor.

İPZ Youth – SOSYOMETRE “400 Paylaşımcıyı” arıyor!

İPZ Youth 2011’e yalnızca 400 şanslı genç katılabilecek. Bu 400 gencin bulunması için de zirvenin mantığına uygun bir yol bulunmuş: Digital Youth tarafından tasarlanan Facebook uygulaması “İPZ Youth – SOSYOMETRE” (http://facebook.com/ipz2011). Bu Facebook uygulaması sayesinde gençler, Facebook duvarlarında, bilgilerinde, fotoğraflarında ve videolarında “İPZ Youth 2011” konulu paylaşım yaptıkça ya da arkadaşlarını bu uygulamaya davet ettikçe puanlarını artırarak davetiye kazanma şansını yakalıyorlar. İPZ Youth – SOSYOMETRE şu anda Facebook’ta çalışıyor ve “En paylaşımcı benim!” diyen gençlerin puanlarını ölçüyor.

Sosyal medya gerçek olacak!

İPZ Youth 2011’in tüm detayları sosyal medya dünyasına özel olarak tasarlanmış ve kurgulanmış. Sosyal medyanın ünlüleri, en çok tıklananları, en çok like’lananları, paylaşılanları ve tweet’lenenleri… Türkiye’nin ilk “Sosyal Medya Sergisi”“Yıla Damgasını Vuran Sosyal Medya Fi̇lmleri Gösterimi”, herkesin oturmak istediği “Twitci Bank” ve tabii ki kaçırılmaması gereken “Like Me AfterParty”! Hepsi İPZ Youth 2011’de olacak. Zirve boyunca sürpriz uygulama ve etkinlikler, katılımcıların karşısına çıkarılarak benzersiz deneyimler sunulacak. Son derece gerçek ve hatta zaman zaman üç boyutlu hale gelmiş bir sosyal medya macerası yaşatılacak. En önemli kural ise daima online olmak…

Bu konuşmacılara dikkat!

İPZ Youth’un çok özel konuşmacılarına gelirsek… Efes Türkiye İletişim Müdürü Emre Topsakaloğlu, Efes Türkiye Efes Markalar Pazarlama Müdürü Koray Ardıç, Kullanıcı Deneyim Tasarımcısı ve Ürün Stratejisti SummerBedard, AVEA Pazarlama İletişimi Direktörü Sinem Üner Ünsal, AVEA Dijital & Doğrudan Pazarlama Birim Müdürü Ömer Lütfi Diri, MMI Türkiye Başkanı Günseli Özen Ocakoğlu, “Bedük  TTNET Müzik’le Facebook’da Ful’lendi!” ile Bedük, Murat Kahraman ve Özgür Alaz, SOBEE Stüdyoları Genel Müdürü Mevlüt Dinç, ConentoInsights&Analytics Genel Müdürü Melis Tufur, Novartis Uzmanlık İlaçları Bölüm Direktörü Yalçın Göl, Local Time Genel Müdürü Arzu Küfündür, Koç Sistem Pazarlama ve Satış Genel Müdür Yardımcısı Can Barış Öztok, Youth Republic Group CEO’su Serhat Gürcü, R/GA Digital Reklam Ajansı  –  New York New York’dan interaktif tasarımcı Songül Aslantürk, bloggerlar, Zeynep Özata, Alemşah Öztürk, Selim Yörük, Yalçın Pembecioğlu, Onur Yüksel, Arzu Cihangir, Meltem Gündüzlü ve Refik Çağlayan… Bu önemli isimler, sosyal medyanın sihirli güçlerini ve sosyal medya deneyimlerini paylaşacak.

İPZ hakkında http://ipz2011.net/

İlki 2004 yılında gerçekleştirilen İnteraktif Pazarlama Zirvesi – İPZ, İnteraktif Pazarlama konusunda pazarlama ve yönetim katmanlarında bir gündem yaratarak interaktif mecranın hak ettiği yerde olmasını, sektörün gelişimi açısından özendirici, kilometre taşı olabilecek iyi işleri ödüllendirmeyi, pazarlama profesyonellerine interaktif araçlarla ilgili net ve uygulanabilir bir reçete sunmayı, İnteraktif Pazarlama konusunda en kapsamlı ve en bilgi verici oturumlarla, sektörün buluşmasını sağlamayı amaçlayan interaktif pazarlama event’idir. 2010 yılından bu yana iki tam gün olarak katılımcılarıyla buluşan İPZ, geçtiğimiz altı yıl boyunca binlerce reklamveren, reklamcı ve pazarlama profesyonelini konuk etti.

İlgili YazılarYapılan Yorumlar


parents in control

09/09/2012 at 16:36 | Permalink

Look intricate so as to far more created agreeable by you!

Cyndi Dearruda

11/09/2012 at 18:32 | Permalink

Incredible, happy it turned out beneficial.

accounting software system

13/09/2012 at 07:15 | Permalink

I am just really glad to take a look your post. Thank you a complete lot and i am taking a appear forward to create contact with someone

you’ve a great style. I’m sorry with regard to our noobie problem. Could you inform me just what this net web site pores and skin is truly?

Traditions of Thailand

03/12/2012 at 06:32 | Permalink

I have not tried it but, even so soon immediately after 24 months I am just going to change it out

Batmanda.com

18/03/2017 at 17:22 | Permalink

Batmanda.com ekibi olarak başarılar diler , teşekkür ederiz.

Yorum Yap